HAKKIMIZDA

Öz Taşıma İş Sendikası 21 Kasım 2012 yılında kurulmuştur.

Öz Taşıma İş Sendikası; dili, rengi, cinsiyeti, inancı ne olursa olsun, herkesi bir ve eşit tutan anlayış ile hareket etmektedir. Üyelerini, kendi ailesindeki bireyden farksız gören Öz Taşıma İş Sendikası, kurulduğu günden bu yana üyelerinin hak ve menfaatlerini savunmakta, her geçen gün büyüyüp güçlenerek yoluna devam etmektedir.

Öz Taşıma İş Sendikası, Türkiye’nin en büyük Konfederasyonlarından biri olan HAK İŞ Konfederasyonu’nun bünyesinde yer almaktadır. Öz Taşıma İş Sendikası, ilke ve hedeflerine bağlı olduğu HAK-İŞ Konfederasyonu’nun gücünün, üstüne yüklediği misyon ve sorumluluklarının farkındadır.

ÜYE SAYIMIZ
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 6356 sayılı Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu gereğince; “İşkollarındaki işçi sayıları ve sendikaların üye sayılarına ilişkin 2024 Ocak ayı istatistikleri hakkında tebliğ” 31 Ocak 2024 tarihli Resmi gazetede yayımlandı.

Öz Taşıma İş Sendikası 15 No’lu Taşıma İşkolunun en büyük sendikalarından olduğunu Resmi Gazetede yayımlanan son istatistikle göstermiştir. 15 bin 823 üye sayısına sahip olan Öz Taşıma İş Sendikası, zirve yürüyüşünü azim ve kararlılıkla sürdürmektedir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Merhaba! Web Sitemize Hoşgeldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Mobbinge Uğradım
Toplu İş Sözleşmeleri Hakkında Bilgi Almak İstiyorum
Talep veya Önerim Var
Diğer
MOBBİNG SEBEBİ İLE İŞTEN AYRILDIM HAKLARIM NELERDİR?
İŞ YERİNDE MOBBİNGE UĞRUYORUM HAKLARIM NELERDİR?

Mobbing sebebiyle is akdini haklı sebeple fesih edildiğinin tespiti durumunda kıdem tazminatı ve diğer alacakların tahsili için dava açılabilir


Detaylı cevap alabilmek için lütfen
0312 472 0143
numaralı telefondan Genel Merkezimizi arayabilir ya da
0536 630 2266
WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Sistematik ve sürekli yapılan mobingin ispatı Tanik beyanlari, saglik raporu ve benzeri durumlar ve olgularla ispat edilebilir


Detaylı cevap alabilmek için lütfen
0312 472 0143
numaralı telefondan Genel Merkezimizi arayabilir ya da
0536 630 2266
WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantı üzerinden toplu iş sözleşmeleri sayfamıza ulaşabilirsiniz.

TOPLU İŞ SÖZLEŞMELERİ

Aşağıdaki Formu doldurarak bize talep veya öneride bulunabilirsiniz.

Aşağıdaki Formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz