Başkan Toruntay'dan Ramazan Bayramı mesajı

Öz Taşıma İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Buruk bir bayram yaşadıklarını belirten Toruntay, şu ifadeleri kullandı: 


Mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu Ramazan Bayramı'nı ne yazık ki bu yıl buruk karşılıyoruz.


Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın nedeniyle sevdiklerimizden uzak geçirmek zorunda olduğumuz bayramın hüznünü yaşarken, bir yandan Suriye'den gelen şehit haberleri, diğer yandan İsrail'in ilk olarak Peygamber Efendimiz'in miraca yükseldiği, ilk kıblemiz Mescid-i Aksa'ya, ardından Filistin halkına düzenlediği saldırılar bizleri derinden yaralıyor. Bu kutsal günlerde insanlara, inançlara hiçbir saygısı olmayan İsrail'e lanet olsun. Bizler Türkiye Cumhuriyeti olarak, haklı davasında Filistin halkının yanında olmayı sürdüreceğiz.


Bu mübarek günlerin hürmetine başta Filistin olmak üzere tüm Müslüman coğrafyasında devam eden zulmün son bulmasını diliyoruz. 


Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam aleminin, emekçilerin ve üyelerimizin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde, sevdiklerimizle birlikte nice bayramlar geçirmeyi Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. 

 



Haberin Görüntülenme Sayısı: 254