Öz Taşıma-İş Sendikası’ndan üyelerine indirimli COVİD-19 testi!

Öz Taşıma-İş Sendikası, dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 virüsü salgınından üyelerinin ve çalışanlarının en az etkilenmesi adına önemli bir anlaşmaya imza attı.

Sendika ve DFL Laboratuvar Sağlık A.Ş – TRG Sağlık – Eko Global Ltd. Şti arasında gerçekleşen anlaşmayla sendika üyeleri ve çalışanları, piyasa koşullarının oldukça altında bir ücretle COVID-19 PCR Testi yaptırabilecek.

İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep’te, alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla hizmet veren sağlık kuruluşuyla gerçekleştirilen anlaşma çerçevesinde sendika üyelerinden, Ankara Global Laboratuvarlarına giderek ya da Öz Taşıma-İş Sendikası merkezine gönderilen ekip tarafından yapılacak PCR testinden 145 TL+KDV (%8) ücret talep edilecek. Ayrıca yapılacak olan IgG ve IgM Antitor testleri için de üyelerden 145 TL+KDV (%8) ücret alınacak. Evde PCR testi yaptırmak isteyenlerden ise 250 TL+KDV (%8) ücret tahsil edilecek. IgG ve IgM Antikor testleri için de 250 TL+KDV (%8) ücreti üyelerden talep edilecek.

COVİD-19 virüsünün iş yerlerinde daha fazla yayılmaması adına böyle bir anlaşma yaptıklarını dile getiren Öz Taşıma-İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay, “Salgın riski hala devam ediyor. Şimdiye kadar birçok vatandaşımızı ve üyemizi salgın yüzünden kaybettik. Buradan vatandaşlarımıza ve üyelerimize Sağlık Bakanlığı’nın belirtmiş olduğu önlemlere uymalarını önemle rica ediyorum. Eğer belirti gösteren üyelerimiz varsa, anlaşmalı olduğumuz kurumla irtibata gererek, piyasa koşullarından daha uygun bir bedelle test yaptırabilirler” ifadelerini kullandı.

DFL iletişim numarası: 495 06 40 - 495 06 45

 

 

 

 Haberin Görüntülenme Sayısı: 447