BAŞKAN TORUNTAY'DAN YENİ YIL MESAJI

Öz Taşıma İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Toruntay mesajında şu ifadeleri kullandı:

“2020 yılını acısıyla tatlısıyla geride bırakıyor, 2021 yılına yepyeni umutlarla girmenin heyecanını yaşıyoruz. 2020 yılında koronavirüs pandemisi sebebi ile tüm insanlık önemli sıkıntılar yaşadı. Bu nedenle de öncelikle yeni yılın Türk Milleti’ne ve tüm dünyaya sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum.

Bu dönemde çok sayıda vatandaşımızı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Bizim de üyemiz olan taşımacılık sektöründeki birçok arkadaşımız, görevleri başında maalesef koronavirüse yakalanarak vefat etti. Salgın sürecinde kendi sağlıklarını riske atarak görevlerinin başında bulunan bütün emekçilerimize şükranlarımızı sunuyor, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum.

2021 yılından sağlık, huzur, birlik ve beraberlik beklerken, bizler de Öz Taşıma-İş Sendikası olarak çalışmalarımızı gayretle devam ettireceğiz. Tecrübe ve birikimimiz ile bu yılda da üyelerimizin her daim yanlarında olmayı sürdüreceğiz. Bu duygu ve düşünce ile 2021 yılının milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”Haberin Görüntülenme Sayısı: 381