ÖZ TAŞIMA İŞ SENDIKASI'NDAN YENİ ANLAŞMA

Üyelerin dikkatine!

Öz Taşıma İş Sendikası, anlaşmalı olduğu kurumlara bir yenisini daha ekledi. Sendikamız ile Zero Premium Car arasında yapılan anlaşmada üyelerimiz; araç servis bakımında ve hasar onarımında birçok avantajdan yararlanacak.

Buna göre;

1-Zero Premium Car araç servisinde mekanik servis bakımı için verilecek hizmetler;

  1. İşçilik tutarı %20 indirimli,
  2. Yedek parça tutarlar muadil ürünlerde %10 olarak sunulacaktır. Muadil ürünlerin kullanımı için araç sahiplerinden yazılı onay alınacaktır.

2-Hasar onarım servis bakımı için verilecek hizmetler;

  1. Araçların kaskoları varsa işlemler kasko üzerinden yürütülecek,
  2. Kaskonun olmadığı durumlarda işleyiş evrak durumuna göre tamamlanıp

      *İşçilik tutarı %20 indirimli olacak,

      *Yedek parça tutarları muadil ürünlerde %10 olarak sunulacaktır.

3-Araçlar için rutin bakım, hasar hizmetleri vb. tüm durumlarda ihtiyaç halinde Ankara il sınırları içerisinde 7/24 süreyle bedelsiz araç çekiciyle yol yardım hizmeti sağlanacaktır.

4-Araçların servise gittiğinde 10 nokta ücretsiz kontrolleri yapılacaktır. 10 nokta bakım; silecekler, otomatik şanzıman sıvısı, cam suyu takviyesi, hidrolik direksiyon sıvısı, akü, far, anti-friz soğutma sıvısı, fren sıvısı, lastik dişi, lastik basıncı kontrollerini içermektedir. Buna ek olarak, fren disk ve balataların kontrolleri de yapılacaktır.

5-Ücretsiz vale hizmetleri bulunmaktadır. Araçlarınız dilediğiniz yerden alınıp bakımı yapıldıktan sonra ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

6- Zero Premium Car’ın anlaşmalı oldukları sigorta şirketleri ise; Türkiye Sigortası, Groupama Sigortası, Zurich Sigorta, Anadolu Sigorta, Ziraat Sigorta ve Allianz Sigarta’dır.

İletişim için;

TEL NO: 0312 278 65 00-01

E-Posta: servis@zeropremiumcar.com

hasar@zeropremiumcar.comHaberin Görüntülenme Sayısı: 636