TORUNTAY: “ŞOFÖRLER HIZMET SEKTÖRÜNÜN ÖNEMLI DEĞERLERINDENDIR.”

Öz Taşıma İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay, 30 Kasım Dünya Şoförler Günü’nü kutladı…

TORUNTAY: “ŞOFÖRLER HİZMET SEKTÖRÜNÜN ÖNEMLİ DEĞERLERİNDENDİR”

HAK-İŞ Konfederasyonu’na bağlı Öz Taşıma İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay, 30 Kasım Dünya Şoförler günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Toruntay, “Hizmet sektörünün en önemli değerlerinden olan ve doğumdan ölüme kadar insanlığa hizmet eden cefakâr şoförlerimizin 30 Kasım Dünya Şoförler Günü’nü içtenlikle kutluyorum” dedi.

Başkan Toruntay mesajında, şoförlerin insanları sevdiklerine azami güven içerisinde kavuşturmayı amaçlayan ve bu yönde gayret gösteren önemli bir mesleği icra ettiklerine dikkat çekti. “Şoförlük, insanları sevdiklerine güven içinde ulaştıran bir meslektir. Bu nedenle en az diğer onurlu meslekler kadar kutsaldır” diyen Toruntay, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Gece – gündüz, kar, kış demeden yollarda olan tüm şoför kardeşlerim gerçekten zor ve onurlu bir mesleği icra ediyorlar. Hayatımızın her evresinde bizlere hizmet üretmek adına zor şartlar altında görev yapan şoför kardeşlerimiz hizmet sektörünün en önemli değerlerinden biridir. Onlar, yolcularını gidecekleri yerlere en iyi şartlarda ulaştırma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişilerdir. 4 teker üzerinde her türlü tehlikeyi göze alarak rızıklarının peşinde koşan şoför kardeşlerimizin Dünya Şoförler Günü’nü şahsım, yönetimim ve sendikamız adına kutluyor, kazasız, belasız, hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum. Yolları her daim açık olsun.”

 


Haberin Görüntülenme Sayısı: 265