YENI YILA BARIŞ VE HUZUR HAKIM OLSUN.

BAŞKAN TORUNTAY’DAN YENİ YIL KUTLAMASI…
“YENİ YILA BARIŞ VE HUZUR HAKİM OLSUN”
HAK İş Konfederasyonu‘na bağlı Öz Taşıma İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay, yeni yıl kutlama mesajı yayımladı. Toruntay, “Yeni yılın, üyelerimize, ülkemize ve tüm insanlığa barış, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

Mesajında ülke olarak zor ancak gelecek adına bir o kadar da umut vadeden bir yılın geride bırakıldığına vurgu yapan Toruntay, “Acıların ve kötü günlerin geride kaldığı, umudun barışın, kardeşliğin ve huzurun hakim olduğu bir yeni yıl temennisiyle başta üyelerimiz olmak üzere tüm Türkiye’nin ve insanlığın 2020 yılını tebrik ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Başkan Toruntay, 2019 yılında Öz Taşıma İş Sendikası olarak önemli çalışmalara imza attıklarını üyelerine önemli destekler sağladıklarını da dile getirerek, “Sendikamız 2019 yılında önemli birçok çalışmanın altına imza attı. Birçok sorunu üyelerimizin desteğiyle çözüme kavuşturduk. İyi ve kötü günlerinde üyelerimizin yanında olduk. Yeni yılda da yine üyelerimizden alacağımız destek ve güçle yeni çalışmalara imza atmayı arzuluyoruz. Bu kapsamda planladığımız yeni projelerimiz var.

Öz Taşıma İş Sendikası olarak yolumuza emin adımlarla ilerleyeceğiz. Bu duygularla; bir kez daha yeni yılın, üyelerimize, ülkemize ve tüm insanlığa barış, mutluluk ve huzur getirmesini diliyor, başta üyelerimiz olmak üzere tüm Türkiye’nin ve insanlığın 2020 yılını tebrik ediyorum”Haberin Görüntülenme Sayısı: 238