HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkan Yrd. ve Genel Başkanımız Av. Mehmet Ali Kayabaşı, Liman-İş Sendikasının davetlisi olarak Türkiye’de bulunan, Mısır Denizcilik Çalışanları Sendikası Genel Başkanı ve Mısır İşçi Sendikaları Federasyonu (ETUF) Genel Başkan Yardımcısı Dr. Hossam El Din Moustafa Kamal Mohamed ve beraberindeki heyet ile sendikamız genel merkezinde bir araya geldi.

Ziyarette aynı zamanda, Liman-İş Sendikası Genel Başkanı Önder Avcı, Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Uçar, Mısır Denizcilik Çalışanları Sendikası Yönetim Kurulu Üyeleri, Ismail Sadek Abdel Bary Ali, Harbi Mohamed Abdel Gawad, Hassan Abdel Wahab Abdel Rehim, Mohamed Youssri Abdel Hamid, Uluslararası İlişkiler Uzmanı Mohamed Hasan Khalifa, HAK-İŞ Dış İlişkiler Uzmanlarından Ahmed Halfaya bulundu.

Mısır Denizcilik Çalışanları Sendikası Genel Başkanı ve Mısır İşçi Sendikaları Federasyonu (ETUF) Genel Başkan Yardımcısı Dr. Hossam El Din Moustafa Kamal Mohamed, misafirperlik için teşekkürlerini ifade etti. Mohamed, Mısır Denizcilik Çalışanları Sendikası hakkında bilgi verdi.

Mısır Denizcilik Çalışanları Sendikası Genel Başkanı ve Mısır İşçi Sendikaları Federasyonu (ETUF) Genel Başkan Yardımcısı Dr. Hossam El Din Moustafa Kamal Mohamed ziyaretin kendileri için son derece önemli olduğunun altını çizerek “Çalışanların menfaatleri için tecrübe paylaşımının önemli olduğunu biliyoruz” dedi.