ÖZ TAŞIMA İŞ SENDİKASINDAN ÜYELERİNE ÖZEL ANLAŞMA

Öz Taşıma İş Sendikası Olarak Ankara’nın tam merkezinde konumlanmış, kamu kurumlarına yürüme mesafesinde, Kızılay'a, elçilikler ve ünlü alışveriş merkezlerine sadece 5 dakikalık mesafede olan, kaliteli hizmetin adresi “Royal Carine Otel” ile üyelerimize özel bir anlaşma gerçekleştirdik.

 

Protokol Kapsamı;

 

Bir tarafta ilerleyen maddelerde Müşteri olarak anılacak olan gerçek ve/veya tüzel kişi ve bir tarafta ilerleyen maddelerde Otel olarak anılacak olan adres ROYAL CARİNE OTEL Çankırı cd no:16 ULUS ANKARA TÜRKİYE ; ilerleyen maddelerde Taraflar olarak anılacak olan bu taraflar; işbu sözleşmenin resmi bir teklif olduğunu, ücretli konaklama hizmetinin sunulması için tüm şartları içerdiğini, aşağıda belirtilen tüm şartların taraflar için bağlayıcı (kati) olduğunu, işbu sözleşmeyi aşağıdakiler çerçevesinde akdetmiş bulunmaktadırlar:

1. SÖZLEŞME KONUSU

1.1. İşbu sözleşme uyarınca Otel, Müşterinin talebi üzerine Otelde konaklama hizmetini sunmakla yükümlüdür (ilerde ‘Hizmet’ olarak anılacak).

Bir tarafta ilerleyen maddelerde Müşteri olarak anılacak olan gerçek ve/veya tüzel kişi ve bir tarafta ilerleyen maddelerde Otel olarak anılacak olan adres ROYAL CARİNE OTEL ERGÜN İNŞAAT A.Şmaddelerde Taraflar olarak anılacak olan bu taraflar; işbu sözleşmenin resmi bir teklif olduğunu, ücretli konaklama hizmetinin sunulması için tüm şartları içerdiğini, aşağıda belirtilen tüm şartların taraflar için bağlayıcı (kati) olduğunuk, işbu sözleşmeyi aşağıdakiler çerçevesinde akdetmiş bulunmaktadırlar:

1. SÖZLEŞME KONUSU

1.1. İşbu sözleşme uyarınca Otel, Müşterinin talebi üzerine Otelde konaklama hizmetini sunmakla yükümlüdür (ilerde ‘Hizmet’ olarak anılacak).

1.2. İşbu sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte Müşteri; otelde konaklama kuralları, rezervasyon kuralları ve tarifeleri hakkında bilgilendirildiğini teyit edecektir.

1.3. İşbu sözleşme akdedildiği andan itibaren Otel, Müşterinin talebini teyit edecektir.

 

2. KONAKLAMA REZERVASYONUNUN ŞEKLİ

2.1. 0312 310 35 00 numaralı rezervasyon hattını arayarak gerçekleştirir.2.2. Müşteri talebini fesih etmek veya herhangi bir değişiklik yapmak istediği durumda 0312 310 35 00 telefon numarasından Otelin Rezervasyon Ofisine başvurabilir veya info@royalcarine.com.tr e-mail adresine e-mail göndererek değişiklik yapılmak istenen tarihi belirterek değişiklik talebinde bulunabilir.

2.2. 2022 Yılı konaklamalarında geçerli olmak üzere rezervasyon değişikliği (kişi sayısı, oda tipi) değişiklik, talep edildiği günün şartlarına uygun kota fiyatlarından yapılacaktır.

2.3. İşbu sözleşme ile Müşteri, kayıt sırasında özel indirimin uygulandığı dönemdeki rezervasyonda herhangi bir sebepten dolayı değişiklik yaptığı/yapmak istediği takdirde rezervasyonun, söz konusu rezervasyon değişiklik talebinin teyit edildiği tarih sırasında uygulanan fiyatları göz önünde bulundurarak yapılacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

2.4. Çocuklar için indirim ebeveynleriyle aynı odada kalmaları halinde uygulanacaktır. Rezervasyon kaydı sırasında, Müşteri tarafından bildirilen çocuğun yaşı dikkate alınacaktır. Çocuğun yaşının Rezervasyon kaydı sırasında yetkili şahıs tarafından talep edildiği kimlikte belirtilen yaştan farklı olduğu tespit edildiği halde rezervasyonda gereken değişiklikler yapılıp bundan doğacak ücret farkını Müşteri karşılayacaktır.

 

3.ÖDEME ŞEKLİ

3.1. Müşteri rezervasyon ödemesini kredi kartı ile tek çekim veya anlaşmalı bankaların uyguladığı taksit seçeneklerine göre yapabilecektir. Müşteri taksitli ödemeyi seçmesi durumunda Taksit seçeneklerinde oluşan vade farkını peşinen Kabul etmiş sayılır.

3.4. Müşteri, otele giriş sırasında otel elemanına; online rezervasyon kaydı yaparken ödeme için kullandığı kredi kartını ibraz edecektir. Müşterinin, bu sorumlulukları yerine getirmemesinden meydana gelecek olan zararlardan / hasarlardan dolayı sorumluluk müşteriye ait olacaktır.

3.5. Müşteri faturayı otelde teslim alacaktır.

 

4.KONAKLAMA ŞEKLİ

4.1. Giriş sırasında Müşterinin yaşı ve kimliği kontrol edilecektir. Müşterinin yanlış bilgi vermesinden dolayı yapılan harcamaları Müşteri karşılayacaktır.

4.2. Müşteri, otele vardığı saat kaç olursa olsun, otele giriş günü en erken saat 14.00 itibari ile odaya yerleşeceğini ve otelden çıkacağı saat kaç olursa olsun en geç saat 12.00’de odadan çıkış yapacağını, odadan çıkış yaptıktan sonra kendisine verilecek ek hizmetin bedelini ödeyeceğini kabul edecektir.

4.3. Rezervasyon kayıt esnasında konaklama ücretinin tamamı alınacaktır.

4.4. Evcil hayvanlar otel tarafından kabul edilmeyecektir.

4.5. Müşterinin otele yerleştikten sonra Otelin konaklama taahhütlerini yerine getirmemesi dışında bir sebepten dolayı hizmetten vazgeçmesi durumunda yapılan ödeme geri iade edilmeyecektir.

5. TARAFLARIN SORUMLULUĞU

5.1. Müşteriye kalitesiz hizmet sunulduğu durumda müşteri, şikâyetini yazılı şekilde konakladığı esnada otel temsilcisine bildirecektir. Aksi takdirde Otel tarafından sunulan hizmet kusursuz ve zamanında sunulmuş sayılacaktır.

5.2. Müşterinin, sözleşmenin herhangi bir maddesini ihlal etmesi durumunda Müşteri, yapmış olduğu ihlal sonucu otelin uğradığı her türlü zararı karşılamayı kabul ve taahhüt eder.

5.3. Misafir, otel düzenini bozacak hal ve tavırlarda bulunması halinde, otel misafirin ücret iadesi yapılmadan oteli terk etmesini isteme hakkına sahiptir.

5.4. Tesiste konaklayan misafirlerimizin dışarıdan gelen ziyaretçileri yönetim kurulunun almış aldığı karara istinaden tesise alınmayacaktır. Konaklayan misafirin onayı olması halinde gelen ziyaretçi için günü birlik kullanım koşulları ücretli olarak uygulanır.

5.5. Kadınlar (Women) bölümünü kullanacak misafirler, bu alana girişlerinde görüntü, video kaydı özelliğine sahip telefon, tablet, fotoğraf makinesi vb. dijital ve mobil cihazlarını girişteki emanet kasalara teslim etmeyi kabul ve taahhüt eder.

6. DİĞER HÜKÜMLER

6.1. Olumsuz hava şartları, grev-lokavt, terör, askeri harekât, sel, yangın vs. Bu tür durumların meydana gelmesi durumunda otel, hizmet vermeye devam etmeyebilir. Bu durumda rezervasyonu olup ödeme yapmış olan misafirlere ödemeleri iade edilir.

6.2. Otel, bayram veya yeni yıl vb. diğer bayram programları dolayısı ile otele gelecek sanatçıyı otele bağlı olmayan sebeplerden dolayı değiştirme hakkını saklı tutar. (sanatçının hastalığı, mücbir sebepler vs.).

6.3. İşbu sözleşme uyarınca doğacak ihtilafların çözülmesi gerektiğinde yetkili mahkeme İstanbul Merkez mahkemeleridir.

 

2022 yılı boyunca misafirlerinize uygulayacağımız fiyatlar detayları ile birlikte aşağıdaki gibidir:

 

DÖNEMLER                          DBL/B.B                SGL.                                 TRP

  01.01. 2022 -31.12.2022       250,00.-TL                170,00 TL                        300,00TL

Extra ogle yemeği  45tl

Extra aksam yemeği 45 tl

 

Yukarıdaki fiyatlar BB. Bazında olup, KDV dahildir.

Toplantı ve toplu aksam yemekli organizasyonlarınız için lütfen fiyat talep ediniz.

 

Selçuk ERGÜN

SATIŞ MÜDÜRÜ

+ (90) 312 310 35 00
+ (90) 312 312 26 92
+ (90) 532 772 55 74
 info@royalcarine.com
     www.royalcarine.com


Adres: Çankırı Caddesi No:16 Ulus-ANKARA Tel: 0312 310 35 00Fax: 0312 312 26 92

info@royalcarine.com  www.royalcarine.com