ÖZ TAŞIMA İŞ SENDİKASINDAN ÜYELERİNE ÖZEL ANLAŞMA

 

Öz Taşıma İş Sendikası Olarak “KLİNİK AQUA” ile üyelerimize özel bir anlaşma gerçekleştirdik.

 

TARAFLAR:

Madde 1- KLİNİK AQUA (Adres: KAZIMİYE MAH. SALİH OMURTAK CAD. A BLOK NO: 22/1 İÇ KAPI NO: 9 ÇORLU / TEKİRDAĞ Tel: 0 0282 673 4242, E-Mail: corlu@klinikaqua.com) ile ÖZ TAŞIMA İŞ SENDİKASI (ÖZ TAŞIMA İŞ) (Adres: Hatip Mah. Ali Osman Çelebi Bulv. No:74 Çorlu ÖZ TAŞIMA Otobüs Garajı; Tel: 0539 286 7283 E-Mail: sinaner5960@gmail.com ve sağlanan hizmetten yararlanacak olan kişi/(ler) (ÖZ TAŞIMA İŞ Sendikası Üyeleri eş ve çocukları) işbu protokolün taraflarıdır.

 

Madde 2- Klinik AQUA ve ÖZ TAŞIMA İŞ, aralarında karşılıklı işbirliğini teşvik etmek ve Klinik AQUA bünyesindeki hizmetlerinde ÖZ TAŞIMA İŞ üyelerinin lehine avantaj sağlamak amacı ile bu protokol düzenlenmiştir.

 

KAPSAM:

Madde 3- İşbu protokol ile Klinik AQUA’ nın yapacağı indirim, ÖZ TAŞIMA İŞ’ in Yönetim Kurulu Üyeleri ile eş ve çocuklarını; ÖZ TAŞIMA İŞ Üyeleri ile eş ve çocuklarını kapsar. Ancak, Klinik AQUA’ nın uygulamakta olduğu "İNDİRİM" den ÖZ TAŞIMA İŞ üyesi olduğunu göstermek şartı ile yararlanabilir.

 

İNDİRİM ORANI:

Madde 4- Klinik AQUA, ÖZ TAŞIMA İŞ Üyeleri ile eş ve çocuklarına ön muayenelerden ücret alınmaması ve sonrasında yapılacak tüm tedaviler için %10 (liste fiyatı üzerinden) indirim sağlamayı taahhüt eder.

İndirim protokolünün görünürlük faaliyeti kapsamında; ÖZ TAŞIMA İŞ Üyelerine gerekli bilgilendirme / tanıtım / duyuruyu yapacağını taahhüt eder.

 

SÜRE:

Madde 5- İşbu protokol imza tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre ile geçerlidir. Süre bitiminden önce, taraflar yazılı talepte bulundukları takdirde, bu protokol yenilenebilir.

 

 

FESİH HAKKI:

 

Madde 6- Mücbir sebepler söz konusu olduğunda taraflardan herhangi biri protokolü feshetme hakkını saklı tutar.

 

DİĞER HÜKÜMLER:

Madde 7- Taraflar işbu sözleşmenin maddelerine riayet etmekle yükümlüdür.

 

Madde 8- İşbu protokol, toplam 8 (sekiz) maddeden ve 1 (sayfadan) ibaret olup 10 / 09 /2021 tarihinde 2(iki) nüsha olarak taraflar arasında imza atılmış ve yürürlüğe girmiştir.