ÖZ TAŞIMA İŞ SENDİKASINDAN ÜYELERİNE ÖZEL ANLAŞMA

Öz Taşıma İş Sendikası Olarak ‘’DENTALİKA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ ’’  ile üyelerimize Özel bir anlaşma gerçekleştirdik.

Protokol Kapsamı;

  1. TEKLİFİN KONUSU VE YÜRÜRLÜĞE GİRİŞ TARİHİ

 

            Sözleşmenin konusu;  Öz Taşıma İş Sendikası : MEMURLARI, PERSONELLERİ,ÜYELERİ VE 1.2.3. DERECE AİLE YAKINLARI  için DENTALİKA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ’nden alacakları hizmet koşullarının yazılı hale getirilmesidir.

İş bu protokol taraflarca akdedildiği tarihte yürürlüğe girer.

  1. TARAFLARIN HAKLARI VE HİZMET SUNUMU

            Öz Taşıma İş Sendikası, DENTALİKA  AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ’ne müracaat edecek, geçerli olan (Sağlık Uygulama Tebliği) hükümleri ve ilgili kurum(lar) ile DENTALİKA  AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ arasında akdedilmiş bulunan hizmet alım sözleşmesi kuralları gereğince hizmet verilecektir. Bu hizmetlere (tanı/tedavi) ait olan;

  • Ücretsiz muayene,
  • Diş taşı temizliği 150 TL,
  • Tüm tedavi ücretlerinde TDB fiyat tarifesi üzerinden

%40indirim uygulanacaktır.

 

  1. ÖDEME İŞLEMLERİ

Sözleşme kapsamındaki tanı/tedavi hizmetlerine ilişkin ödemeler, kişilerin bizzat kendileri ya da yakınları tarafından yapılacaktır.

 

  1. SÖZLEŞMENİN SÜRESİ VE FESİH

            Bu sözleşme süresiz sözleşme olup taraflardan birinin, diğerini yazılı olarak bilgilendirmesi durumunda yazılı tebligatı müteakiben aynı tarihte başka hiçbir işleme gerek olmaksızın otomatik olarak münfesih olmuş sayılacaktır. Tanı ve tedavisi başlayan tüm hastaların tedavisi, sözleşme sona erse dahi tamamlanana kadar mevcut hükümler çerçevesinde geçerli kılınacaktır.

İşbu sözleşme (1) bir sayfa ve (4) dört maddeden ibarettir.

 

Tel: 0312 284 05 55- 0312 284 05 56

Gsm: 0541 132 00 06

Mail: info@dentalika.com.tr